Агротехнік Груп

Продаж сільгосптехніки та обладнання

О компании

Наше підприємство з 2000 року працює в сфері аграрних послуг. Основними напрямками нашої діяльності є: надання послуг по передпосівній обробці грунту, послуг по посіву зернових та масляних культур, послуг по збиранню зернових культур, кукурудзи, сої, рапсу.

Також наше підприємство займається поставками сільгосптехніки з країн Європи починаючи з ґрунтообробної та посівної техніки (сівалки і передпосівні агрегати), закінчуючи зернозбиральними комбайнами імпортного виробництва, а також запасними частинами до них. Наша техніка – це відомі в Європі та світі марки – CLAAS, John Deere, Amazone, JCB, OROS, Lemken, Case, Kverneland, Rabe, Welger, тощо.

Наша компанія цінує кожного споживача, з будь-якою структурою агробізнесу, від фермерських господарств з мінімальними посівними площами до найбільших агрохолдингів!

Наше завдання – завдяки своєму 17 річному досвіду роботи забезппечення високоякісної технікою та послугами підприємства АПК України, тим самим забезпечуючи ефективний розвиток аграрної сфери України.